Get Adobe Flash player

Archiwum Autora

Wyjazd na trening do Solca Kujawskiego

Planujemy wyjazd grup sportowych na trening do Solca Kujawskiego. Wyjazd w dniu 15 stycznia ( środa) o godzinie 16.00 z parkingu przy Campingu OSIR w Ciechocinku. Planowany powrót ok. godz. 19.30

Rzewnica 2019 – IX dzień

Przed południem zajęcia kajakowe. Młodsza grupa popłynęła w najdłuższy rejs kajakami na tym obozie. Później kąpiel w jeziorze i plażowanie. Po południu pływanie rowerami wodnymi i motorówkami, również kąpiel dla chętnych. Wieczorem ognisko i kiełbaski. Gry i zabawy przy ognisku. Przed nami zielona noc a jutro pakowanie, pożegnanie z Rzewnicą i jeziorem i do domciu.

Rzewnica 2019 – VIII dzień

Przed południem pływanie motorówką po jeziorze oraz pływanie innym sprzętem wodnym ( rowerki wodne, deska). Popłynęliśmy w kierunku ujścia Brdy do jeziora Szczytno. Dzisiaj był słoneczny dzień więc korzystaliśmy z kąpieli po południu rozegraliśmy grę terenową podchody, którą przerwały nam osy. Po kolacji rozegraliśmy eliminacje badmintona w grupie starszej. Fotoreportaż z różnych dni naszego pobytu w Rzewnicy w albumie fotograficznym.

Rzewnica 2019 – VII dzień

Przedpołudnie deszczowe, padało od rana. Dobrze, że mamy dużą świetlicę i dużo różnych gier planszowych. Grupa starsza musiała po deszczowej nocy wrócić do ośrodka w Rzewnicy. Na szczęście po obiedzie przestało padać i mogliśmy dalej prowadzić rozgrywki w siatkówkę plażową i rzucankę.

Rzewnica 2019 – VI dzień

Przed południem grupa starsza popłynęła na dwudniowy spływ z nocowaniem w namiotach. Na wodzie pływaliśmy ok. 15 km oczywiście z odpoczynkiem w miejscowości Przechlewo. Nocowanie w namiotach utrudnił deszcz, który zaczął padać w nocy. Grupa młodsza przed południem wybrała się na wędrówkę po leśnych szlakach i zawędrowali do miejscowości Gwieździn. Po południe rozpoczęli od kąpieli w jeziorze oraz rozegrali turniej w badmintona.

Rzewnica 2019 – V dzień

Do południa zajęcia kajakowe i  wygrzewaliśmy się na plaży w promieniach słoneczka. Starsza grupa popłynęła kajakami zwiedzać odległe zakątki jeziora ok. 5 km. Młodsi uczestnicy zwiedzali jezioro łodzią motorową. Po południu zabawa w podchody a wieczorem zajęcia rekreacyjne siatkówka, kometka, piłka nożna.

Rzewnica 2019 – IV dzień

Niedziela – część chętnych uczestników wybrała się na pieszą wycieczkę do kościoła w Gwieździnie. Ci, którzy pozostali w Rzewnicy mieli możliwość popływania samochodami wodnymi. Kąpiel i plażowanie wypełniło czas do obiadu. Po południu starsi grali w siatkówkę plażową, młodsza grupa rozpoczęła turniej w „Rzucankę siatkarską” a wieczorem kiełbaski przy ognisku i konkursy.

Rzewnica 2019 – III dzień

Przedpołudnie spędziliśmy na zajęciach  kajakowych na wodzie, ćwicząc skręty, obroty, zatrzymania, zawracanie i doskonaląc pływanie w poszczególnych załogach. Druga grupa popłynęła dalszą trasą opływając znaczny obszar jeziora. Były również kąpiele wodne pod opieką trenerów i ratowników. Po obiedzie grupa starsza pojechała do Rzeczenicy na rowerach, korzystając z sieci ścieżek rowerowych. Grupa młodsza zwiedziła ścieżkę przyrodniczą „Bukowa dolina”. Zdjęcia w albumie fotograficznym.

Rzewnica 2019 – II dzień

Przedpołudnie spędziliśmy na plaży oraz na boisku do piłki siatkowej. Rozegraliśmy kilka setów przygotowując się do obozowego turnieju.. Po obiedzie wybór nazw grup domkowych, prace plastyczne związane z tematyką obraną przez mieszkańców poszczególnych domków. Wyszliśmy na plażę aby pograć w piłkę nożna plażową oraz gry rekreacyjne. Pływaliśmy również motorówką po jeziorze Szczytno. Zdjęcia w albumie fotograficznym w zakładce RZEWNICA 2019

Rzewnica 2019 – I dzień

Przejazd z Ciechocinka do Rzewnicy przebiegł bez najmniejszych problemów. Na miejscu byliśmy ok. godz. 17.00. Później rozlokowanie w domkach a  o 18.15 obiadokolacja. Po posiłku spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminem, podział na grupy i wybór Rady Obozowej. Do 22.00 gry i zabawy rekreacyjne również na plaży.