WYJAZD NA OBÓZ W RZEWNICY !

UWAGA ! zbiórka godzina 13.15 PARKING PRZY CAMPINGU OSIR (15.08.2018 – środa)

Co zabrać na obóz ?

• spodnie długie , dresowe
  • krótkie spodenki
  • 2 bluzy z długim rękawem
  • koszuli z krótkim rękawem ,klubowe
  • skarpety , bielizna , piżama – ilość przemyśleć na 10 dni
  • buty sportowe 2 pary, klapki
  • kurtka przeciwdeszczowa,peleryna itp.
  • kosmetyki do ciała :mydło,szampon,szczoteczka do zębów,pasta, krem z filtrem, coś na komary,kleszcze
  • ręczniki 2 sztuki
  • czapeczka z daszkiem,mały plecaczek ,latarka.
  • można zabrać swoje ulubione gry planszowe.
  • kostium,okularki, czepek

OBÓZ RZEWNICA 2018R

SPOTKANIE DOTYCZĄCE OBOZU ODBĘDZIE SIĘ   09.08.2018r ( czwartek godzina 17.00 -sala gimn. L.O.)

OBÓZ RZEWNICA 2018r

Spotkanie dotyczące  1. wpłaty na obóz , 2.pobranie karty na obóz, ogólne informacje dotyczące wyjazdu.

11.07.2018r  -ŚRODA – godz. 16.00

ODBĘDZIE się jeszcze jedno spotkanie w sierpniu kilka dni przed wyjazdem.

Tomasz Sikorski

OBÓZ – RZEWNICA 2018r

Koszt całkowity obozu – 800zł

Pierwsza wpłata 400zł do 15.06.2018r

Druga wpłata  400zł do 15.07.2018r

Spotkanie organizacyjne po zakończeniu roku szkolnego.

ZIMOWE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI

W dniach  8-9.12.2017r w Poznaniu odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w Pływaniu.

Nasz klub reprezentowało 4 zawodników . Cała czwórka pływała lepiej od swoich rekordów życiowych.

W walkę o medale Mistrzostw Wielkopolski włączyła się Oliwia Dziarska zdobywając: złoto -50m klasyczny

srebro – 100m klasyczny , brąz – 50m motyl . Tuż za podium , trzykrotnie na 5 miejscu uplasował się Filip Matusiak  : 50, 100m klasyczny i 100m motyl.

Oliwia i Filip na początku grudnia wyróżnieni byli przez Burmistrza i otrzymali nagrody  za wyniki i godne reprezentowanie  naszego miasta na arenach sportowych. Życzymy im dalszych sukcesów i wytrwałości na treningach w dążeniu do celu.

UDANE STARTY NASZYCH PŁYWAKÓW W MŁAWIE !

18-17.11. 2017r odbyły się ogólnopolskie zawody w pływaniu ,,O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MŁAWA,, . W zawodach wzięło udział 400 zawodników z 30 klubów z całej Polski. Nasz klub reprezentowało 10 zawodników , którzy zdobyli w sumie 14 medali i w klasyfikacji medalowej zajęli bardzo dobre 9 miejsce. Nasi medaliści:
OLIWIA DZIARSKA – 2 ZŁOTE , 3 SREBRNE MEDALE
MICHAŁ KULPA – 3 ZŁOTE , 2 SREBRNE MEDALE,
MATUSIAK FILIP – 3 BRĄZOWE MEDALE
BRODA NADIA – 2 SREBRNE MEDALE
Dobre miejsca , w finałowej szóstce zajęła Katarzyna Domanowska i Stanisław Milewski.
Zawodnikom życzymy dalszych sukcesów ,

OBÓZ SPORTOWO – REKREACYJNY RZEWNICA 20017r

UWAGA ! Zebranie rodziców dotyczące obozu w Rzewnicy odbędzie się 08.08.2017r (WTOREK) o godz. 16.30 – sala gimnastyczna przy L.O. w Ciechocinku.

• sprawy różne

RZEWNICA 2017r -OBÓZ SPORTOWY

Zebranie dotyczące obozu odbędzie się  06.07.2017r (czwartek) o godz.16.00 w sali gimnastycznej przy L.O. w Ciechocinku ul. Kopernika 1

• druga wpłata
  • wypełnienie kart obozowych
  • program obozu
  • sprawy różne

OBÓZ SPORTOWO- REKREACYJNY RZEWNICA 2017

W tym roku obóz letni sportowo- rekreacyjny odbędzie się w terminie : 15.08 – 24.08. 2017r

Całkowity koszt obozu – 800zł od osoby , rodzeństwa – 740zł

W obozie mogą uczestniczyć dzieci z grup sportowych rocznik 2009 i starsi

Pierwsza wpłata  – 300zł do końca maja  u trenera Tomka.

Druga wpłata – 500zł do końca czerwca.

Zdjęcia z poprzednich obozów można obejrzeć  w zakładce: album  fotograficzny

UDANE STARTY NASZYCH ZAWODNIKÓW W BYDGOSZCZY.

8 kwietnia siedmiu zawodników ,,Kurortu”  wystartowało w silnie obsadzonych III Wiosennych Zawodach  o  Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Oczywiście faworytami byli  zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego  z Bydgoszczy ,lecz nie we wszystkich konkurencjach wygrywali …

Marta Kucharska zdobyła srebrny medal na 100 metrów stylem klasycznym. Jej starsza koleżanka Oliwia Dziarska wywalczyła złoty medal w wyścigu na 50 metrów stylem motylkowym. Filip Matusiak był najszybszy w konkurencji 100 metrów stylem klasycznym i zajął trzecie miejsce w sprincie na 50 metrów stylem motylkowym. Michał Kulpa zdobył dwa złote medale w wyścigach na 100 metrów stylem dowolnym i grzbietowym.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów.