Zajęcia z nauki pływania będą odbywać się do 21 czerwca włącznie.

Po wakacjach na zajęcia wracamy 10 września zgodnie z tegorocznym harmonogramem zajęć (tzn. przychodzimy  w te same dni i godziny jak przed wakacjami). Nie trzeba ponownie zapisywać dzieci – są one przepisane na nowy rok automatycznie.

Do 21 czerwca należy uregulować zaległe i bieżące składki, tylko uregulowanie składek jest podstawą kontynuacji nauki pływania przez dziecko w przyszłym roku szkolnym.

NOWE GRUPY -ZAPISY

Zapisy do nowych grup – początkujących,  dla dzieci z rocznika 2009, 2010, 2011, 2012, 2013  odbędą się 29 września od godziny 9.00 rano wyłącznie  telefonicznie u Agnieszki Paczek tel 601 275 284. BARDZO PROSZĘ NIE DZWONIĆ WCZEŚNIEJ W SPRAWIE ZAPISÓW TYLKO W WYZNACZONYM DNIU.W pierwszej kolejności  zapisywane będą dzieci z Ciechocinka, w miarę wolnych miejsc dzieci z okolic. Decyduje kolejność zgłoszeń. Składki członkowskie dla dzieci z Ciechocinka wynoszą 60 zł/miesiąc a dla dzieci z okolic 90 zł/miesiąc. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu na basenie w 22 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo –  Rehabilitacyjnym w Ciechocinku. Zajęcia dla nowych grup ruszają od października

Memoriał im. Zdzisława Komosińskiego w pływaniu odbędzie się tego roku w listopadzie.

Wyjazd do Mławy – 20.04.2018 (piątek)

Zbiórka: parking przy kampingu OSIR, godz. 15.30

Koszt wyjazdu: 100 zł

Uczestnicy:

1. Laura Zygan
  2. Natalia Jabłońska
  3. Nadia Broda
  4. Aleksandra Urbańska
  5. Aleksandra Odważna
  6. Oliwia Marjańska
  7. Katarzyna Domanowska
  8. Marta Kucharska
  9. Oliwia Dziarska
  10. Filip Matusiak
  11. Kamil Broda
  12. Stanisław Milewski

Zawody w Mławie

Uwaga wyjazd na  zawody do Mławy 20-22 kwietnia – koszt 100 zł.  Wyjazd 20 kwietnia  miedzy 15.00-16.00 (dokładniejsza godzinę wyjazdu podamy 17 kwietnia), zbiórka na kempingu OSIR.

Po przerwie wielkanocnej na zajęcia wracamy w środę zgodnie z harmonogramem zajęć.

Badania lekarskie dla grupy sportowej!!

Badania lekarskie dla grupy sportowej odbędą się na przełomie marca i kwietnia. Proszę uzupełnić badania lekarskie (mocz, morfologia, EKG) -proszę pamiętać, że badania są ważne rok, o dokładnym terminie badań poinformują trenerzy na zajęciach.

Ferie

Uwaga!!

Podczas ferii zajęcia dla dzieci odbywać się będą przez 2 tygodnie w następujących dniach i godzinach:

w godzinach 15-16 poniedziałek, środa, czwartek  – dla wszystkich dzieci z Ciechocinka- zbiórka przed szatniami 14.45, wchodzi pierwszych 45 dzieci

w godzinach 16-17 poniedziałek, środa, czwartek  – dla członków klubu UKS KURORT – dla dzieci ze wszystkich grup.

Charakter zajęć: dowolna zabawa

Po feriach wracamy na zajęcia zgodnie z dotychczasowym harmonogramem zajęć.

NAUKA PŁYWANIA – NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

Klub UKS KURORT ogłasza nabór uzupełniający na naukę pływania. Planujemy utworzyć 2 grupy dla dzieci 7,8,9 – letnich, czyli roczniki 2011, 2010, 2009. Zajęcia ruszają od marca.

Zapisy do  nowych grup przyjmuje  telefonicznie  Agnieszka Paczek tel. 601 275 284 codziennie po godz. 18.00 Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo przyjęcia mają dzieci z gminy Ciechocinek, w miarę wolnych miejsc przyjmowane będą dzieci z okolic Ciechocinka.

Składki członkowskie dla dzieci z Ciechocinka wynoszą 60zł/miesiąc a dla dzieci z okolic 90zł/miesiąc. Zajęcia odbywają się na basenie w 22 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo –  Rehabilitacyjnym w Ciechocinku.

UWAGA!!!

Po przerwie świątecznej na zajęcia wracamy dopiero 15 stycznia 2018 (w związku z przerwą na czyszczenie basenu) zgodnie z harmonogramem zajęć

Składki prosimy regulować do 10 bieżącego miesiąca.

Składki członkowskie zbierają: Agnieszka Paczek i Tomek Sikorski

zawodnicy UKS KURORT