Get Adobe Flash player

Rzewnica 2018

15 sierpnia 2018

Podróż do Rzewnicy minęła bez problemów. O  godzinie 17.30 byliśmy na miejscu. Tutaj przywitanie z gospodarzami obiektu, zakwaterowanie, rozpakowanie i o 18.30 obiadokolacja. Po kolacji spotkanie uczestników – zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa, organizacją obozu oraz zarysem programu, który w znacznej mierze zależny jest od pogody. O godzinie 10,00 cisza nocna.

16 sierpnia 2018

Rano przywitała nas piękna pogoda. Dzień zaczęliśmy rozruchem porannym, później toaleta poranna, pyszne śniadanie i porządkowanie pokoi. Następnie plaża, kąpiele w wodzie oraz pierwsze próby i nauka pływanie kajakiem dla nowych uczestników. Po obiedzie wszyscy popłynęliśmy na długą wycieczkę kajakową po jeziorze. Kolacje o 18.30 i gry drużynowe i zabawy zespołowe.

17 sierpnia 2018

Piękna pogoda od rana. Przed południem plażowanie i kąpiele oraz pływanie motorówką po jeziorze. Po południu starsza grupa  pojechała na wycieczkę rowerową po okolicy. Młodsza grupa pływała i plażowała, niektórzy grali w gry zespołowe na plaży. Po kolacji ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek.

18 sierpnia 2018

Piękny dzień. Pogoda doskonała. Dzień spędziliśmy głównie na kajakach. Wszyscy uczestnicy pływali po jeziorze. Przepłynięte odległości były różne w zależności od umiejętności. Grupa młodszych uczestników po południu zwiedzała ścieżkę przyrodniczą „Bukowa Dolina”. Po kolacji gry zespołowe na boiskach z piaszczystym podłożem.

19 sierpnia 2018

Dzisiaj rano rozpoczęliśmy współzawodnictwo obozowe. Pierwszym turniejem były wyścigi dwójek  kajakowych. Po zawodach kąpiel, skoki do wody i trening pływacki. Przed obiadem młodsi uczestnicy obozu mogli zdobyć pierwsze umiejętności w prowadzeniu wodnego samochodu. Po obiedzie rozpoczął się indywidualny turniej w badmintona a po kolacji gry zespołowe – m. in. dwa ognie.

20 sierpnia 2018

W dniu dzisiejszym starsza grupa udała się na dwuetapowy spływ połączony z noclegiem w namiotach. Start w miejscowości Nowa Brda nocleg na przystani w Garbatym Moście. Następnego dnia do pokonania ok. 12 km z Garbatego mostu do ośrodka w Rzewnicy. Poniżej zdjęcia z pierwszego dnia spływu.

21 sierpnia 2018

Dzień powrotu ze spływu do ośrodka w Rzewnicy minął ekspresowo. Wszyscy płynęliśmy tak szybko, że odcinek, na który wyliczone były 4 godziny pokonaliśmy w dwie godziny 20 minut. Nawet zdjęć nie zdążyliśmy zrobić z trasy spływu. Pozostali na plaży tworzyli zamki i budowle z piasku.

22 sierpnia 2018

Dzień pełen wrażeń, zabawy i rekreacji. Rano na plaży przy pięknym słońcu były kąpiele i pływanie motorówkami oraz rowerami wodnymi. Po południu grupa starsza pojechała na rajd rowerowy po wyznaczonych ścieżkach rowerowych. Trasę ok 16 km zakończyliśmy w ośrodku w Rzewnicy. Młodsi udali się do Człuchowa, zwiedzali mini zoo oraz korzystali z różnych atrakcji w parku rozrywki. Po kolacji c.d turnieju w Badmintona.

23 sierpnia 2018

Przed południe wypełnił nam turniej siatkówki plażowej. W turnieju wzięły udział trzy drużyny rozgrywając go systemem „każdy z każdym”. Młodsza grupa czas po śniadaniu spędziła na plaży, kąpiąc się i pływając po jeziorze Szczytno rowerami wodnymi i motorówką. Po obiedzie wszyscy bawili się w grę terenową „Podchody”. Po kolacji gry zespołowe na boiskach i… przygotowanie do tzw. zielonej nocy.

24 sierpnia 2018

Dzień przywitał nas deszczowo. To pierwszy i ostatni dzień na obozie z nie najlepszą pogodą. Po śniadaniu porządkowanie domków ( również po „Zielonej nocy”) i podsumowanie konkursu czystości. Następnie pakowanie. O godzinie 12.00 spotkanie uczestników na plaży, podsumowanie obozu, wręczenie nagród i dyplomów za współzawodnictwo obozowe. O 13.30 obiad a o 14.00 pożegnanie z gospodarzami ośrodka i wyjazd do domciu.

Zdjęcia z obozu w Albumie fotograficznym w zakładce „Rzewnica 2018”

Komentowanie Zamknięte