Get Adobe Flash player

przerwa

UWAGA!!!

Zajęcia będą odbywać się do 21 grudnia włącznie, po przerwie świątecznej na zajęcia wracamy dopiero 28 stycznia 2019 (w związku z przerwą na czyszczenie basenu) zgodnie z harmonogramem zajęć.

W czasie ferii OSIR i UKS Kurort organizują  zajęcia na basenie w charakterze dowolnej zabawy. Zajęcia podczas ferii odbywać się będą w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach :15.00-16.00 – dla wszystkich dzieci z Ciechocinka- zbiórka 14.45- wchodzi pierwszych 45 dzieci,  a od godziny 16.00-17.00 dla wszystkich dzieci z UKS Kurort za wyjątkiem piątkowych grup 5- latków.

W  ZWIĄZKU Z LICZNYMI ZALEGŁOŚCIAMI  PROSIMY O UREGULOWANIE ZALEGŁOŚCI NA PIERWSZYCH ZAJĘCIACH PO PRZERWIE..

Komentowanie Zamknięte

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/