Get Adobe Flash player

V Memoriał 2011

 

 

 

ZAWODY PŁYWACKIE – V MEMORIAŁ IM. ZDZISŁAWA KOMOSIŃSKIEGO

WYNIKI ZAWODÓW  :

80 m stylem zmiennym dziewcząt – kategoria open:

1. Julia Dziarska                            –           1.01,00

2. Patrycja Kowalewska               –           1.04,00

3. Joanna Litwin                           –           1.06,86

4. Aleksandra Drzewiecka           –           1.09,21

5. Laura Urbanowicz                    –           1.13,40

6. Oliwia Dziarska                        –           1.14,39

7. Agata Miś                                   –           1.26,97

8. Julia Klamecka                         –           1.28,27

80 m stylem zmiennym chłopców – kategoria open:

1. Mateusz Szczerbetka               –           0.57,26

2. Jan Klamecki                           –           0.58,20

3. Łukasz Szczerbetka                 –           1.13,42

4. Michał Kulpa                           –           1.13,52

5. Mateusz Kowalewski              –           1.14,20

6. Michał Maćkowiak                  –           1.15,83

7. Hubert Zaporski                       –           1.16,37

8. Dastyn Hołtyn                          –           1.26,24

20 m z deską ? kategoria 5,6 lat (2006, 2005):

1. Oliwia Nowak                           –           0.46,18

2. Bruno Wituski                         –           0.46,67

3. Kasia Domanowska                –           0.53,70

4. Małgosia Mąkowska               –           0.54,86

5. Jaś Sobczak                              –           1.25,40

20 m z deską dziewcząt ? kategoria 7,8 lat (2004,2003):

1. Weronika Lewandowska        –           0.35,52

2. Zuzanna Krauze                       –           0.39,52

3. Martyna Łaszczyk                   –           0.44,10

4. Oliwia Mariańska                    –           0.56,73

20 m z deską chłopców ? kategoria 7,8 lat (2004,2003):

1. Kamil Broda                              –           0.34,02

2. Marcin Mariański                    –           0.35,80

3. Szymon Iwiński                       –           0.37,24

4. Filip Matusiak                          –           0.40,02

5. Igor Stroksztejn                       –           0.43,96

6. Marcin Lewandowski              –           0.45,07

7. Jakub Kraszewski                    –           0.45,29

8. Krzysztof Dębski                     –           0.46,90

9. Mateusz Dębski                       –           0.49,50

10. Igo Dziedziczak                     –           1.05,04

20 m bez deski dziewcząt ? kategoria 8 lat i młodsze (2003 i młodsze):

1. Anna Klamecka                       –           0.21,06

2. Ewa Stefańska                         –           0.25,84

3. Natalia Kwiatkowska              –           0.30,57

4. Karolina Lewandowska           –           0.31,70

20 m bez deski chłopców ? kategoria 8 lat i młodsi (2003 i młodsi):

1. Jakub Gotowicz                       –           0.25,71

2. Stanisław Milewski                 –           0.26,71

3. Leon Pańka                              –           0.26,53

40 m stylem grzbietowym ? kategoria 9 lat i młodsze (2002 i młodsze):

Dziewczęta

1. Melania Zalewska                    –           0.49,19

2. Julia Wiśniewska                     –           0.50,11

3. Martyna Zaporska                   –           0.51,89

4. Dagmara Trawińska                –           0.51,97

5. Wiktoria Tucholska                 –           0.53,74

6. Zosia Kołowrocka                    –           0.55,38

7. Oliwia Sobczak                         –           0.56,97

8. Bianka Buze                             –           1.00,14

9. Agnieszka Wawrzyniak          –           1.02,83

10. Weronika Zielińska               –           1.07,31

11. Klaudia Wiśniewska              –           1.24,86

Chłopcy

1. Igor Lewandowski                  –           0.47,16

2. Adam Świerszcz                       –           0.49,82

3. Michał Masłowski                    –           0.53,96

4. Maksymilian Męczyński         –           0.54,13

5. Adam Milewski                        –           0.54,64

6. Hubert Mąkowski                    –           0.54,74

7. Radosław Świtoński                –           0.54,98

8. Mateusz Wachowicz                –           0.55,64

9. Maksymilian Zalewski             –           0.57,81

10. Tomasz Majchrzak                 –           0.58,84

11. Hubert Borkowski                 –           1.00,74

40 m stylem grzbietowym ? kategoria 11 lat i młodsze (2000 i młodsze)

Dziewczęta

1. Natalia Kaniewska                   –           0.42,19

2. Martyna Bartczak                    –           0.47,11

3. Kinga Broda                            –           0.56,24

4. Natalia Nowak                         –           0.56,38

5. Magda Węcławska                   –           0.59,04

6. Natalia Trawińska                    –           1.00,88

7. Paulina Krzemińska                 –           1.04,99

8. Klaudia Marciniak                   –           1.08,70

Chłopcy

1. Kacper Masłowski                   –           0.47,41

2. Konrad Kamiński                    –           0.53,22

3. Kacper Stolarski                      –           0.54,77

4. Maciej Świerzko                      –           0.57,00

5. Krzysztof Domanowski           –           0.58,76

6. Nikodem Kucharski                 –           0.59,36

40 m stylem grzbietowym ? kategoria 13 lat i młodsi (1998 i młodsi):

Chłopcy

1. Patryk Marciniak                     –           1.20,00

40 m stylem klasycznym ? kategoria 11 lat i młodsze (2000 i młodsze):

Dziewczęta

1. Laura Urbanowicz                   –           0.38,36

2. Agata Miś                                –           0.42,66

Chłopcy

1. Paweł Kopczyński                   –           0.38,01

2. Hubert Zaporski                       –           0.38,64

3. Dastyn Hołtyn                         –           0.39,34

4. Przemysław Stefański              –           0.56,84

40 m stylem klasycznym ? kategoria 15 lat i młodsi (1996 i młodsi):

Dziewczęta

1. Julia Dziarska                           –           0.32,85

2. Aleksandra Drzewiecka           –           0.39,46

3. Hanna Guga                             –           0.41,56

Chłopcy

1. Mateusz Szczerbetka               –           0.29,46

2. Łukasz Szczerbetka                 –           0.35,07

40 m stylem dowolnym ? kategoria 11 lat i młodsi (2000 i młodsi):

Dziewczęta

1. Oliwia Dziarska                       –           0.31,26

2. Wiktoria Górecka                    –           0.33,83

3. Julia Klamecka                         –           0.37,97

4. Marzena Wysocka                   –           0.46,03

Chłopcy

1. Michał Kulpa                           –           0.28,81

2. Mikołaj Pasternacki                 –           0.29,06

3. Konrad Lewandowski             –           0.36,42

4. Olgierd Męczyński                  –           0.43,80

40 m stylem dowolnym ? kategoria open:

Dziewczęta

1. Patrycja Kowalewska              –           0.25,72

2. Joanna Litwin                          –           0.26,41

3. Joanna Sikorska                       –           0.32,97

4. Paula Michalska                       –           0.45,67

Chłopcy

1. Jan Klamecki                           –           0.22,52

2. Mateusz Kowalewski              –           0.28,39

3. Michał Maćkowiak                  –           0.34,47

Zdjęcia uczestników V Memoriału im. Zdzisława Komosińskiego wykonał i udostępnił p. Paweł Paczek – www.foto-paczek.pl Dziękujemy.


 

Zostaw Odpowiedź

Musisz się zalogować aby pisać komentarze.