UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZAJĘĆ NA BASENIE!!!

Informujemy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie grupową nauką pływania i ograniczonym miejscem na basenie, zajęcia dla wszystkich zapisanych dzieci odbywać się będą jeden raz w tygodniu w godzinach 16.00 – 16.45 oraz 17.00 – 17.45 od poniedziałku do piątku.

ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ NA BASENIE W BR. SZKOLNYM

Zajęcia na basenie dla grupy sportowej rozpoczynają się w dniu 15 września o godzinie 16.00. Na zajęcia zapraszamy wszystkich pływających w ub. roku szkolnym w grupach sportowych oraz tych pływaków, którzy byli na obozie w Rzewnicy.

Zajęcia z grupowej nauki pływania rozpoczynają się w poniedziałek 19 września. Dzieci zapisane na zajęcia i przydzielone do poszczególnych grup prosimy przyprowadzać na basen 10 min przed rozpoczęciem zajęć. Tak jak w maju i czerwcu dzieci przebierają się w szatniach na parterze budynku basenu i przy szatniach w czepku i klapkach oraz z ręcznikami czekają na prowadzących zajęcia.

Zajęcia na basenie w roku szkolnym 2022/2023

Zajęcia na basenie zostaną wznowione w drugiej połowie września. Zajęcia odbywać się będą w wymiarze takim jak w maju i czerwcu ubiegłego roku szkolnego. Obecnie trwa weryfikacja uczestników. Rodzice dzieci, które uczęszczały na zajęcia w ubiegłym roku szkolnym (maj – czerwiec) proszone są o potwierdzenie telefoniczne lub sms-em chęci ponownego uczęszczania na grupowe zajęcia w bieżącym roku szkolnym ( w informacji tekstowej należy podać : imię i nazwisko dziecka, czy pływał na torze czy na wypłyceniu oraz w jakie 2 dni może pływać). Brak potwierdzenia będzie traktowany jak rezygnacja z kontynuacji nauki pływania. Numer telefonu do przekazania informacji – 606 396 446 – trener Jurek. Oczekujemy na potwierdzenie do 11 września 2022r. Od 12 września będą prowadzone zapisy nowych uczestników na pozostałe wolne miejsca w grupach – zapisy będzie przyjmował trener Tomek – numer telefonu – 601 254 675.

Zapraszamy do korzystania z oferty zajęć grupowych UKS „Kurort” w Ciechocinku.

Rzewnica 23.08.2022

Dzisiaj kończymy nasz pobyt w Ośrodku w Rzewnicy. Po śniadaniu pakowanie, podsumowanie obozu i ok. 15 wyjazd do Ciechocinka. Planowany przyjazd między 17.00 a 18.00. Dokładniej poinformują dzieci telefonicznie w drodze do Ciechocinka. Pozdrawiamy

Rzewnica 22.08.2022

Dzisiejszy dzień po śniadaniu spędziliśmy na plaży. Część pływała kajakami, niektórzy pływali w jeziorze a inni grali w piłkę na plaży. Po obiedzie rozegraliśmy drugą rundę gry terenowej „Podchody”. Po kolacji rozpaliliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski. Relacja poniżej.

Rzewnica 21.08.2022

Dzień się zaczął szaro buro czyli deszczowo. Po śniadaniu zabawy pod wiatą. Graliśmy w państwa miasta, grę „Kim jestem” oraz w mafię. Po obiedzie bieg terenowy z rozwiązywaniem zadań w terenie. Startowaliśmy jako drużyny, biegliśmy na czas rozwiązując zadania po drodze. Po kolacji konkurs mody obozowej oraz zabawa taneczna tzw. Belgijka.

Rzewnica 20.08.2022

Dzisiejszy dzień w zapowiedziach miał być deszczowy i burzowy. Postanowiliśmy nie oddalać się od ośrodka. W okolicznych lasach przeprowadziliśmy  grę terenową podchody. Szlak wyniósł ok. 5 km i było na nim 15 zadań do wykonania. Zabawa była świetna i zakończyła się po obiedzie. Po obiedzie trochę śmiechu.  Niektórzy chłopcy w „nagrodę” pobiegali z dmuchanym flamingiem. Później graliśmy w dwa ognie, zakończyliśmy eliminacje w badmintona oraz zakończyliśmy turniej drużynowy strzelecki. Po kolacji quiz z wiedzy ogólnej i nie było dzisiaj „mafii”.

Rzewnica 19.08.2022

Dzień zaczął się pobudką tym razem bez rozruchu porannego. Szybkie śniadanie, później kontrola sanepidu. Ok. 9.30 wyszliśmy na długi spacer do Biedronki w Rzeczenicy. Razem tam i z powrotem zrobiliśmy 9,5 km. Po powrocie kąpiel w jeziorze i już się zregenerowaliśmy. Po obiedzie korzystając jeszcze z ładnej pogody poszliśmy na kąpielisko. Wieczorem turniej strzelecki i oczywiście nasza ulubiona „Mafia”.

Rzewnica 18.08.2022

Przed południem byliśmy na kąpielisku korzystając z ładnej pogody. Kąpiel w jeziorze skoki do wody, pływanie na desce sup oraz pływanie na rowerach wodnych to nasze przedpołudniowe atrakcje. Po południu rozegraliśmy turniej w Ringo- Gringo. Na boisku odwiedził nas Psi Patrol, było wesoło i sportowo. Po kolacji nawiązaliśmy łączność z rodzicami, strzelaliśmy z wiatrówki i graliśmy w „Mafię” Relacja poniżej.

Rzewnica 17.08.2022

Dzisiejszy dzień był bardzo atrakcyjny. Przed południem popływaliśmy kajakami. Po obiedzie kąpiel oraz konkurs skoków do wody. Rozegraliśmy kolejne mecze w turnieju rzucanki siatkarskiej.