Get Adobe Flash player

Bez kategorii

WAKACYJNA NAUKA PŁYWANIA – ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA INDYWIDUALNEJ NAUKI PŁYWANIA W OKRESIE WAKACJI. TERMINY DO UZGODNIENIA. TELEFONY KONTAKTOWE:

JUREK – 502 580 413

IWONA – 691 643 977

UWAGA RODZICE DEKLARUJĄCY WYJAZD DZIECKA NA OBÓZ W RZEWNICY W BR.

Obóz odbędzie się w terminie od 14.08.2022 do 23.08.2022r. Koszt obozu dla członków klubu UKSKURORT to 1500,- zł. Dla dzieci spoza klubu koszt to 1800,- zł. Płatność można rozłożyć na dwie raty. Wpłatę zaliczki należy dokonać do kończ czerwca br. Można to zrobić w czasie trwających zajęć na basenie lub podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się we wtorek 28 czerwca 2022r. o godzinie 19.00 w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Ciechocinku ul. Kopernika 1. ZAPRASZAMY.

KORZYSTANIE Z ZAJĘĆ FAKULTATYWNYCH DLA DZIECI, KTÓRE BYŁY NIEOBECNE Z POWODU CHOROBY

W związku z pojawiającymi się usprawiedliwionymi nieobecnościami dzieci z powodu choroby lub innych ważnych wydarzeń rodzinnych, uruchamiamy możliwość odbycia zaległych zajęć w formie fakultatywnej w piątki o godzinie 17.00. Zajęcia będą się odbywały dla dzieci pływających na torach oraz dla dzieci realizujących zajęcia na wypłyceniu.

ZAJĘCIA NA BASENIE

Grupa z trener Iwoną
Grupa z trenerem Jurkiem
Trener Tomek z grupą na torach

UWAGA RODZICE DZIECI ROCZNIK 2017 I 2016. ZOSTAŁO JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZAJĘCIA GRUPOWEJ NAUKI PŁYWANIA DLA TYCH ROCZNIKÓW. ZGŁOSZENIA PRZYJMUJE I INFORMACJI UDZIELA TRENER TOMEK TEL.: 601 254 675

UWAGA RODZICE. NABÓR DZIECI 7-9 LAT NA ZAJĘCIA GRUPOWEJ NAUKI PŁYWANIA W B.R SZKOLNYM, ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY Z POWODU DUŻEJ LICZBY CHĘTNYCH I WYCZERPANIA DOSTĘPNEGO MIEJSCA NA BASENIE. PRZEPRASZAMY I ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA GRUPOWE W MIESIĄCU WRZEŚNIU 2022R.

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ NA BASENIE

Niestety, z przyczyn niezależnych od klubu UKS KURORT, grupowe zajęcia na basenie dla zgłoszonych dzieci nie mogły się rozpocząć 4 maja. Trwają ustalenia i rozmowy pomiędzy kierownictwem WSzUR w Ciechocinku a Gminą Miejską w Ciechocinku reprezentowaną przez OSIR Ciechocinek, dotyczące udostępnienia basenu dla klubu i dzieci w celu realizacji zajęć grupowych. O wynikach ustaleń będziemy informować telefonicznie i za pośrednictwem naszej strony. Prawdopodobny termin rozpoczęcia zajęć zostaje przesunięty na 9 maja 2022r. oczywiście po zapadnięciu pozytywnej decyzji kierownictwa WSzUR w Ciechocinku, dotyczącej udostępnienia basenu dla dzieci na grupową naukę pływania.

WZNOWIENIE ZAJĘĆ NA BASENIE

Od 4 maja 2022 zostaną wznowione zajęcia dla dzieci z nauki pływania w grupach 7, 8 i 9 lat. Zapisy dzieci można dokonywać telefonicznie u trenera Tomka – tel. 601 254 675. Zajęcia odbywać się będą w formie kursu 15 godzinnego w okresie od maja do czerwca włącznie. W tygodniu dzieci będą miały dwa razy po jednej godzinie zajęć w ustalonych dniach tygodnia od poniedziałku do czwartku.

Dzieci, które już uczyły się pływać w naszym klubie na zajęciach grupowych, odbywających się przed pandemią (do końca roku 2019) i zdobyły umiejętności pływania na torach, mogą wznowić naukę lecz wymaga to również ponownego zgłoszenia u trenera Tomka i przypisania do nowej grupy, która powstanie na zasadzie kursu 15 godzinnego w miesiącach maj – czerwiec 2022.

Zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach a rodziców odsyłamy po szczegółowe  informacje do trenera Tomka pod wskazany, kontaktowy numer telefonu.

Zajęcia z pływania

Zajęcia z pływania!!! W związku z brakiem możliwości korzystania z basenu w sanatorium wojskowym ( prawdopodobieństwo pojawienia się 4 fali Covid 19 itd.), kontynuacja zajęć jak i nabór do nowych grup są nadal zawieszone. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie informacja o wznowieniu zajęć zostanie umieszczona tutaj na stronie klubu.

RZEWNICA 22.08.2021

Dzień przywitał nas bardzo ładną, słoneczną i bezwietrzną pogodą. Po śniadaniu udaliśmy się na plażę. Pływaliśmy na kajakach oraz motorówką. Najwięcej chętnych było do pływania na desce z wiosłem. Po obiedzie dokończyliśmy turniej w zbijaka i dalej kontynuowaliśmy pływanie na desce. Natomiast po kolacji długo wyczekiwane otrzęsiny obozowe. Przybył władca mórz i oceanów „Neptun”. Każdy uczestnik musiał zaliczyć swoisty i niepowtarzalny  tor przeszkód, następnie pokłonić się Neptunowi i wtedy otrzymał nowe imię z chrztu obozowego.

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/