Get Adobe Flash player

Archiwum dla listopad 2013

Najmłodsi zawodnicy na zawodach ,,Nadzieje olimpijskie” w Brodnicy.

16 listopada 2013 roku na pływalni w Brodnicy,  odbyły się  zawody ,,Nadzieje olimpijskie”. Nasz klub reprezentowała najmłodsza grupa zawodników. W rywalizacji wzięło udział ponad 300 dzieci z naszego regionu. Do udanych należy zaliczyć starty Stanisława Milewskiego i Leona Pańki, którzy zajęli 2 i 3 miejsce w wyścigu na 50 metrów stylem dowolnym. Jakub Gotowicz wywalczył srebrny medal w konkurencji 50 metrów stylem klasycznym i brązowy na 50 metrów stylem motylkowym. Oliwia Nowak zdobyła brązowy medal w wyścigu na 50 metrów stylem klasycznym. Tuż za podium uplasowali się: Bartosz Żuchowski, Igor Stroksztein i Szymon Iwiński.

Gratulujemy.

20131116_132028

Uwaga!!! ZMIANA DATY ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ NA PŁYWALNI. NIE MA ZAJĘĆ WE WTOREK 26.11.2013 ROKU

Z przyczyn niezależnych od klubu UKS,,Kurort” Ciechocinek wznowienie zajęć na pływalni nastąpi w środę 27.11.2013 roku. Zajęcia odbywać się będą zgodnie z harmonogramem.

Nasi pływacy na III Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Gdyńskie Delfinarium

W sobotę 16.11.2013 roku zawodnicy UKS,, Kurort” Ciechocinek pokazali dobrą formę podczas  III Ogólnopolskich Zawodów  Pływackich Gdyńskie Delfinarium. Nasz klub reprezentowali następujący sportowcy: Oliwia Dziarska, Wiktoria Górecka, Kacper Stolarski, Mikołaj Pasternacki i Michał Kulpa. W silnej konkurencji udało im się zdobyć pięć medali i aż troje z nich stawało na najwyższym stopniu podium. Szczególnie cieszy fakt, że zostały pobite również rekordy życiowe. Oliwia Dziarska zdobyła złoty medal w wyścigu na 50 metrów stylem klasycznym i brązowy na 50 metrów stylem dowolnym. W generalnej klasyfikacji dziewcząt 11-letnich zajęła 3 miejsce. Mikołaj Pasternacki wygrał rywalizację na 50 metrów stylem dowolnym i zajął 2 miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym. W ogólnej klasyfikacji chłopców 12-letnich zajął 2 miejsce. Michał Kulpa był najszybszy w wyścigu na 50 metrów stylem grzbietowym i czwarty na 50 metrów stylem dowolnym, zajmując 4 miejsce wśród 12-letnich chłopców w klasyfikacji generalnej.

Dużo pracy podczas  zawodów miał również trener grupy sportowej Tomasz Sikorski. Na tych zawodach obowiązuje reguła, że trener zawodnika który wygrał, dekoruje zwycięzców. Zgodnie z tą zasadą, był on trzykrotnie proszony o  wręczenie medali najlepszym.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

 

IMG_5739IMG_5727

P1110378

 

UWAGA ! WYJAZD NA ZAWODY DO MŁAWY W PIĄTEK O GODZ. 14.30 ,ZBIÓRKA PRZY DWORCU PKP

Zawodnicy zakwalifikowani na wyjazd: Pańka Leon,Milewski Stanisław,Gotowicz Jakub,Pasternacki Mikołaj,Kulpa Michał , Maćkowiak Michał , Szczerbetka Łukasz , Dziarska Oliwia , Górecka Wiktoria , Nowak Natalia , Broda Kinga .

Należy zabrać ze sobą rzeczy osobiste na dwa dni,do higieny ,do snu,klubowe koszulki,bluzy z kapturem,stroje startowe,czepki,okularki,klapki.

Wyjazd na trening dla grupy sportowej w czwartek(21.11.2013).Zbiórka przy dworcu PKP o godzinie 16.00

Przerwa w zajęciach na basenie do 25.11.2013r.

11 LISTOPADA 2013 ROKU JEST DNIEM WOLNYM OD TRENINGÓW

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH PŁYWAKÓW W TORUNIU I PŁOCKU.

W sobotę 26.10.2013 młodzi zawodnicy UKS,,Kurort” Ciechocinek brali udział w zawodach które odbywały się w Toruniu i Płocku.

Młodsza grupa z trenerem Jackiem Surkontem pojechała do Torunia na zawody ,, Z Delfinem do Rio de Janeiro”, które odbyły się na nowej uniwersyteckiej  pływalni.  W zawodach wzięło udział ponad 500 dzieci z 26 klubów. Dla niektórych były to pierwsze zawody w życiu. Konkurencja i emocje były ogromne. Rodzice licznie dopingowali  swoje pociechy. Jedyny brązowy medal zdobył Jakub Gotowicz w konkurencji 50metrów stylem klasycznym. Leon Pańka zajął piąte, a Stasiu Milewski siódme miejsce w wyścigu na 50 metrów stylem dowolnym. W konkurencji  50 metrów stylem grzbietowym Leon Pańka ,,otarł” się o podium zdobywając czwarte miejsce, a tuż za nim uplasował się Jakub Gotowicz.

_DSC0003_DSC0034

Starsza grupa pod opieką Tomasza Sikorskiego pojechała do Płocka, gdzie ogółem zdobyli pięć medali. Dobrą formę pokazała Oliwia Dziarska zdobywając dwa złote medale w konkurencji 50 metrów stylem klasycznym i 100 metrów stylem zmiennym, oraz  tytuł najlepszej zawodniczki w swoim roczniku. Miłą niespodziankę sprawiła Wiktoria Górecka, która ,,wypływała” dwa srebra: w wyścigach na 50 metrów stylem dowolnym i klasycznym. Złoty medal w wyścigu na 100 metrów stylem grzbietowym zdobył Michał Kulpa.

IMG_5682IMG_5698IMG_5702IMG_5683

Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć.

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/