Get Adobe Flash player

Archiwum dla grudzień 2015

TRENERZY UKS KURORT życzą wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, a także aby nadchodzący rok 2016 był dla Państwa rokiem wyjątkowym pod każdym względem! Wszystkiego dobrego!!!

UWAGA!!!

ZAJĘCIA Z PŁYWANIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ DO 23 GRUDNIA ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM. W PRZERWIE ŚWIĄTECZNEJ ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI (ZA WYJĄTKIEM GRUP 5-LATKÓW) W DNIACH 28, 29 I 30 GRUDNIA W GODZ. 15.30 – 17.00 NA DOWOLNĄ ZABAWĘ.

DO 23 GRUDNIA NALEŻY UREGULOWAĆ WSZYSTKIE ZALEGŁE SKŁADKI (ŁĄCZNIE ZE SKŁADKĄ ZA GRUDZIEŃ). DZIECI Z ZALEGŁOŚCIAMI ZOSTANĄ USUNIĘTE Z LISTY I NIE BĘDĄ MOGŁY KONTYNUOWAĆ NAUKI OD LUTEGO 2016.

X MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE- BYDGOSZCZ 12.12.2015

Czwórka pływaków z Ciechocinka pojechała do Bydgoszczy, gdzie 12 grudnia tradycyjnie o tej porze roku odbyły się ,,X Mikołajkowe Zawody Pływackie”. Bartosz Żuchowski zajął trzecie miejsce w rywalizacji na 100 metrów stylem motylkowym. Filip Matusiak był najszybszy w wyścigu na 100 metrów stylem klasycznym. Michał Kulpa wygrał w konkurencji 100 metrów stylem grzbietowym.

Naszym reprezentantom życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

OGÓLNOPOLSKIE MŁODZIEŻOWE ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR BURMISTRZA OŻAROWA MAZOWIECKIEGO

W środę 02.12.2014 roku dziesiątka zawodników UKS,,Kurort” Ciechocinek pojechała do   Ożarowa Mazowieckiego, gdzie odbyły się coroczne zawody pływackie. Wzięło w nich udział 350 zawodników -reprezentantów 21 klubów z całej Polski. Nasi zawodnicy  osiemnaście razy stawali na podium, poprawiając wiele swoich rekordów. Dwa medale wywalczyła Wiktoria Górecka – złoty w sprincie na 50 metrów stylem klasycznym i brązowy w wyścigu na 100 metrów tym samym stylem. Identyczne medale przywiozła Oliwia Dziarska, która wygrała rywalizację na dystansie 50 metrów stylem dowolnym i była trzecia w sprincie na 50 metrów stylem motylkowym. Stanisław Milewski był trzeci na 50 metrów stylem grzbietowym. Również trzecie miejsce zajął Igor Stroksztejn w rywalizacji na 100 metrów stylem klasycznym.  Drugie miejsce w wyścigach na 50 metrów stylem klasycznym i 100 metrów stylem zmiennym zajął Filip Matusiak. Dwa medale w stylu motylkowym zdobył Bartosz Żuchowski- złoty za zwycięstwo na dystansie 100 metrów i brązowy za wyścig na 50 metrów. Leon Pańka był najszybszy w sprincie na 50 metrów stylem grzbietowym i trzeci stylem dowolnym na dystansie 100 metrów. Mikołaj Pasternacki był najszybszy w sprincie na 50 metrów stylem dowolnym i zajął trzecie miejsce w rywalizacji na 100 metrów w tym samym stylu. Rywalizację  stylem grzbietowym na dystansie 50 i 100 metrów wygrał Michał Kulpa.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanego startu.

OGÓLNOPOLSKIE MODZIEŻOWE ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR BURMISTRZA OŻAROWA MAZOWIECKIEGOa.

ZAWODY ,,NADZIEJE OLIMPIJSKIE” BRODNICA 28.11.2015 r.

Piętnaścioro najmłodszych pływaków ,,Kurortu” Ciechocinek pojechało w sobotę 28.11.2015 roku na zawody pływackie do Brodnicy. Dla większości z nich był to pierwszy wyjazd, w którym mogli reprezentować nasze miasto i poczuć atmosferę sportowej rywalizacji. W wyścigach na pływalni wzięło udział  ponad dwieście dzieci z naszego regionu.  Dzieci ośmioletnie i młodsze pływały na nietypowym dystansie 25 metrów, a trochę starsze musiały przepłynąć pięćdziesiąt metrów. Nasi zawodnicy pobili swoje rekordy życiowe i  trzy razy stawali na podium. Srebrny medal w wyścigu na 50 metrów stylem dowolnym zdobyła Oliwia Nowak. Taki sam krążek wywalczyła Tosia Pańka w sprincie na 25 metrów stylem grzbietowym i zajęła  trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej ośmiolatek. Amelia Kucharska była trzecia w wyścigu na dystansie 25 metrów  stylem klasycznym.

Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy udanego startu i życzymy dalszych sukcesów.

 

IMG_1780 IMG_1778

 

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/