Get Adobe Flash player

Archiwum dla marzec 2016

BADANIA LEKARSKIE

Lekarz sportowy będzie przyjmował w piątek (01.04.2016r) od godz. 15tej należy mieć aktualne wyniki badań(krew,mocz,EKG).Przypominam, że badania krwi ,moczu i EKG są ważne  przez rok.

ZAJĘCIA NA SALI GIMNASTYCZNEJ!

Wtorek godz 12.oo zajęcia na sali gimn. przy LO w Ciechocinku dla grupy sportowej.Należy przynieść strój gimn. ,obuwie sportowe na zmianę.

HANZA PAŁAC CUP XVIII GRUDZIĄDZKI PUCHAR ORKI 19,03,2016

Jak co roku na grudziądzkiej pływalni odbyły się zawody w których rywalizowało około dwustu zawodników z dwudziestu jeden klubów z naszego regionu. UKS,, Kurort” reprezentowała dziewiątka zawodników. którzy z Grudziądza przywieźli osiemnaście medali.  Zawodnicy uczestniczący w zawodach muszą przepłynąć swoje dystanse wszystkimi stylami. Młodsze kategorie wiekowe ( do lat czternastu) rywalizują w wyścigach na 50 metrów, a starsi muszą pokonać cztery długości basenu czyli 100 metrów.  Czasy uzyskane w poszczególnych stylach sumują się i w ten sposób powstaje klasyfikacja generalna w poszczególnych kategoriach wiekowych.

W kategorii chłopców dwunastoletnich zwyciężył Filip Matusiak, który wygrał wszystkie starty indywidualne dzięki czemu mógł cieszyć się statuetką najlepszego zawodnika zawodów. Stanisław Milewski był drugi na 50 metrów stylem dowolnym , grzbietowym i motylkowym zajmując drugie miejsce w klasyfikacji generalnej dwunastolatków. Kamil Broda był trzeci w sprincie na 50 metrów stylem dowolnym i trzeci w tej samej klasyfikacji. Bartosz Żuchowski dwa razy był drugi w sprincie na 50  metrów stylem grzbietowym i motylkowym i zajął trzecie miejsce na tym samym dystansie stylem klasycznym  Sztafeta w składzie Stanisław Milewski, Filip Matusiak, Bartosz Żuchowski i Kamil Broda wywalczyła drugie miejsce  w wyścigu sztafetowym 4X50 metrów stylem zmiennym. Michał Kulpa wygrał wyścig na 100 metrów stylem grzbietowym i był drugi na 100 metrów stylem dowolnym. W klasyfikacji generalnej piętnastolatków zajął trzecie miejsce.

W klasyfikacji klubowej zawodnicy ,, Kurortu” zajęli piąte miejsce.

Gratulujemy udanego startu.

IMG_1940

 

POZnań INTERNATIONAL SWIMMING CUP 19-21.02.2016r. Poznań

Przez trzy dni na pływalni term maltańskich w Poznaniu ponad tysiąc pływaków walczyło o medale. Jest to największa impreza pływacka w Polsce i w tym roku rywalizowali zawodnicy z różnych państw, którzy reprezentowali 109 klubów. Z Ciechocinka do Poznania pojechało dwóch zawodników,, Kurortu”: Michał Kulpa i Mikołaj Pasternacki. Obaj udanie przeszli eliminacje w sprintach na 50 metrów stylem dowolnym i grzbietowym i dostali się do finałów. Mikołaj zajął siódme miejsce w finałach sprintów na 50 metrów stylem dowolnym i  był ósmy stylem grzbietowym. Dobrze w Poznaniu pływał Michał Kulpa pięć razy stając na podium.  W finale 50 metrów stylem dowolnym był piąty, a w stylu grzbietowym na tym samym dystansie wywalczył srebro. Taki sam medal zdobył w stylu grzbietowym na dystansie 100 metrów nieznacznie przegrywając z reprezentantem Białorusi. W rywalizacji na dystansie 200 metrów w tym samym stylu Michał był najszybszy i wywalczył złoty medal. Dwa pozostałe srebra były efektem dobrych startów stylem zmiennym na dystansach 100 i 200 metrów.

Gratulujemy udanego startu i życzymy dalszych sukcesów.

IMG_1808 IMG_1800

IMG_1806IMG_1829

 

IMG_1843

 

 

UWAGA!!! PRZED ŚWIĘTAMI ZAJĘCIA PROWADZONE SĄ DO CZWARTKU WŁĄCZNIE. PO ŚWIĘTACH WIELKANOCNYCH PIERWSZE ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ W ŚRODĘ 30 MARCA ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM ZAJĘĆ.

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/