Get Adobe Flash player

Archiwum dla sierpień 2016

ZAJĘCIA NA BASENIE PO WAKACJACH

Po wakacjach wracamy na zajęcia  5 września (poniedziałek) zgodnie z tegorocznym harmonogramem (nie trzeba ponownie zapisywać dzieci! )

Bardzo prosimy o uregulowanie wszystkich zaległych składek na pierwszych zajęciach dziecka, tylko uregulowane składki są podstawą do kontynuowania nauki pływania.

Zapisy nowych dzieci (tych , które jeszcze nie chodzą do nas na zajęcia)  odbędą się 17.09 (sobota) od godz 9.00 wyłącznie telefonicznie  pod numerem 601 275 284 – zapisy przyjmuje Agnieszka Paczek (bardzo proszę nie dzwonić wcześniej w sprawie zapisów – tylko podanego dnia!)

Zapisy dotyczyć będą dzieci  z roczników 2010, 2009, 2008, -przewidujemy utworzenie 5 grup po 15 dzieci (zajęcia 2x/tyg – składka członkowska 60 zł/ miesiąc dla dzieci z Ciechocinka i 90 zł dla dzieci  z okolic) oraz z rocznika 2011- dla nich mamy około 15 miejsc wolnych( zajęcia 1x/tyg- składka członkowska 50 zł/miesiąc)

Rzewnica 2016 – relacja z obozu

Rzewnica – I dzień
Przejazd z Ciechocinka do Rzewnicy przebiegł bez najmniejszych problemów. Na miejscu byliśmy ok. godz. 18.00. Później rozlokowanie w domkach a o 19.00 obiadokolacja. Po posiłku spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminem, podział na grupy i wybór Rady Obozowej. Do 22.00 gry i zabawy rekreacyjne.
Rzewnica – II dzień
Przedpołudnie spędziliśmy na boisku do piłki siatkowej. Rozegraliśmy kilka setów przygotowując się do obozowego turnieju dwójek w piłce plażowej. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn. Po obiedzie wybór nazw grup domkowych, prace plastyczne związane z tematyką obraną przez mieszkańców poszczególnych domków. Wyszliśmy na plażę aby pograń w piłkę nożna plażową oraz gry rekreacyjne. Pobyt na plaży zakończyliśmy tworzeniem figur z piasku. Wieczorem ognisko połączone ze wspólnym śpiewaniem i zabawą.
Rzewnica – III dzień
Przedpołudnie spędziliśmy na wędrówce po leśnych szlakach. Przeszliśmy ok. 10 km do Rzeczenicy. Po obiedzie jedna z grup ok. 16 uczestników rozpoczęła zajęcia kajakowe na wodzie, ćwicząc skręty, obroty, zatrzymania, zawracanie i doskonaląc pływanie w poszczególnych załogach. Druga grupa, niestety, nie zdążyła wsiąść do kajaków z powodu deszczu, który zmienił nasze plany. Deszcz padał już cała noc psując nastroje wszystkich uczestników. Po kolacji kibicowaliśmy naszym siatkarzom w meczu z USA na igrzyskach olimpijskich w Rio 2016.

Rzewnica – IV dzień
Przedpołudnie nadal deszczowe. Zajęcia w świetlicy gry i zabawy świetlicowe, konkursy plastyczne. Po południu grupa młodsza miała zajęcia kajakowe, starsi grali w siatkówkę plażową a wieczorem konkurs piosenki przy ognisku.
Rzewnica – V dzień
Do południa wygrzewaliśmy się na plaży w promieniach upragnionego słoneczka. Starsza grupa popłynęła kajakami zwiedzać odległe zakątki jeziora ok. 5 km. Młodsi uczestnicy zwiedzali jezioro łodzią motorową. Po południu zabawa w podchody a wieczorem zajęcia rekreacyjne siatkówka, kometka piłka nożna.
Rzewnica – VI dzień
Przed południem rozpoczął się turniej eliminacyjny dwójek w siatkówce plażowej oraz plażowanie i kąpiel w jeziorze. Można było skorzystać z pływania rowerem wodnym i motorówką. Po południu wycieczka/rejs tratwą wokół jeziora. Wieczorem przy ognisku odbył się pokaz mody obozowej a później wszyscy własnoręcznie mogli upiec przy ognisku kiełbaski i się nimi delektować.
Rzewnica – VII dzień
Znowu deszcz, ulewa od rana. Dobrze, że mamy dużą świetlicę i dużo różnych gier planszowych.

Rzewnica – VIII dzień

Przed południem zajęcia na kajakowe. Popłynęliśmy w kierunku ujścia Brdy z jeziora Końskiego. Dzisiaj był słoneczny dzień więc korzystaliśmy z kąpieli po południu. Po obiedzie również zakończyliśmy turniej piłki siatkowej plażowej. Poniżej fotoreportaż z różnych dni naszego pobytu w Rzewnicy.

Rzewnica – IX dzień

Od rana deszcz. Dobrze, że mamy dużą świetlicę i dużo różnych gier planszowych. Po południu przestało padać, rozegraliśmy eliminacje turnieju „Badmintona plażowego”. W tym samym czasie grupa starsza popłynęła kajakami po rzece Brdzie pokonując najpiękniejszy i najtrudniejszy jej odcinek. Po kolacji ognisko, pieczenie kiełbasek i… tzw. „zielona noc”.

Rzewnica – X dzień

Przed południem finały badmintona, pływanie motorówką po jeziorze oraz ostatnia kąpiel. Przed obiadem jeszcze pakowanie. Po obiedzie podsumowanie obozu wyróżnienie i wręczenie nagród dla uczestników, pożegnanie i podróż do domu.

Zdjęcia z obozu w albumie fotograficznym w zakładce RZEWNICA 2016

 

RZEWNICA 2016

TELEFONY DO KONTAKTU MIĘDZY 20.00 a 22.00

trener Jacek :608 432 503

trener Tomek : 601 254 675

dodatkowy telefon :607 092 202

OBÓZ W RZEWNICY 2016r

UWAGA! 15.08.2016 – Wyjazd na obóz o godz.14.00 .Zbiórka z bagażami o 13.40 na parkingu przy Campingu OSiR.

Należy zabrać ze sobą :

 1. Przybory do toalety (szczoteczka,pasta,mydło,szampon)
 2. Dwa ręczniki
 3. Dwie pary butów sportowych
 4. Dresy,ciepłe bluzy,koszulki,spodenki krótkie
 5. strój pływacki,klapki
 6. piżama
 7. kurtka przeciwdeszczowa
 8. czapka z daszkiem
 9. i dużo uśmiechu 🙂
 10. można zabrać swoje ulubione gry planszowe
 11. NIE zabieramy telefonów ,tabletów i gier elektronicznych.
Najnowsze komentarze
  Kategorie
  Ciekawe linki:
  http://osir.ciechocinek.pl/