Get Adobe Flash player

Archiwum dla grudzień 2016

UWAGA ! Zajęcia dla grupy sportowej.

Czwartek ( 29.12.2016) godz. 12.00. Sala gimnastyczna przy L.O.

przerwa świąteczna

swiety-mikolajUwaga.

Zajęcia z pływania odbywać się będą do 22 grudnia włącznie. Przerwa świąteczna i remont basenu trwać będą do 15.o1.2017.

Na zajęcia wracamy 16 stycznia 2017,  zgodnie z harmonogramem zajęć.

 

Wszystkim życzymy zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 🙂

BRODNICA 26.11.2016R. ZAWODY PŁYWACKIE ,, NADZIEJE OLIMPIJSKIE”

Ponad trzystu pływaków z dwudziestu jeden klubów uczestniczyło w zawodach w Brodnicy. Z Ciechocinka pojechało dwudziestu ośmiu reprezentantów. Zawody były przeznaczone dla dzieci urodzonych w roku 2004 i młodszych. Dla niektórych uczestników były to pierwsze starty na zawodach, ale z Brodnicy pływacy ,,Kurortu” przywieźli dwanaście medali i poprawili swoje rekordy życiowe.

Dziesięcioletnia Aleksandra Odważna wywalczyła brązowy medal w wyścigu na 100 metrów stylem dowolnym.

Oliwia Nowak zdobyła srebrny medal w sprincie na 50 metrów stylem dowolnym i brązowy na dystansie dwa razy dłuższym w kategorii jedenastolatek.

Najszybsza w sprincie na 50 metrów stylem klasycznym była Marta Kucharska, na dystansie dwa razy dłuższym zajęła drugie miejsce w kategorii jedenastolatek.

Złoty medal w kategorii dziewcząt dwunastoletnich  na 50 metrów stylem dowolnym  wywalczyła Katarzyna Domanowska. Oprócz tego Kasia zajęła trzecie miejsce w rywalizacji na 100 metrów w tym samym stylu i zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Nasi dwunastoletni  chłopcy przywieźli z Brodnicy pięć medali.

Stanisław Milewski wygrał rywalizację  na 100 metrów stylem grzbietowym.

Złoty medal zdobył Igor Stroksztejn w sprincie  na 50 metrów stylem klasycznym i srebrny na 100 metrów w tym samym stylu. Igor został sklasyfikowany na drugim miejscu najlepszych dwunastolatków.

Dwa medale i tytuł najlepszego zawodnika zawodów w kategorii dwunastolatków zdobył Kamil Broda. Wygrał sprint na 50 metrów stylem dowolnym i był drugi na 100 metrów w tym samym stylu.

Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy udanego startu.

 

 

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/