Get Adobe Flash player

Archiwum dla kwiecień 2017

Mława 22-23 kwietnia 2017r. ,, Ogólnopolskie zawody o puchar burmistrza miasta Mława”

Wiosenna edycja  zawodów w Mławie była sprawdzianem formy pływackiej dla ponad pięciuset zawodników, którzy reprezentowali czterdzieści  klubów z całego kraju. Z Ciechocinka na zawody pojechało dziewięcioro pływaków ,,Kurortu”, zdobywając dziesięć medali.

Wiktoria Górecka wywalczyła brązowy medal w stylu klasycznym na dystansie 100 metrów.

Oliwia Dziarska trzy razy stawała na najwyższym stopniu podium, wygrywając rywalizację na 50 i 100 metrów stylem klasycznym i 100 metrów stylem zmiennym. Oprócz tego przywiozła z Mławy dwa srebrne krążki za wyścigi na 50 metrów w stylu dowolnym i motylkowym. W klasyfikacji generalnej piętnastolatek Oliwia zajęła trzecie miejsce.

Michał Kulpa zdobył trzy złote medale w wyścigach na 50 i 100 metrów stylem grzbietowym i 100 metrów stylem dowolnym. W finale sprintu na 50 metrów stylem dowolnym zajął drugie miejsce. Michał odebrał statuetkę dla najlepszego pływaka zawodów w kategorii open.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanego startu.

 

PARADA 1 MAJA

ZBIÓRKA UCZESTNIKÓW O GODZ. 15.00 PRZY SALI GIMNASTYCZNEJ LO UL KOPERNIKA 1. NALEŻY UBRAĆ SIĘ STOSOWNIE DO POGODY. ZABIERAMY CZERWONE KOSZULKI KLUBOWE.

Majówka

UWAGA.

W związku z majówką  w dniach   01.-5 – 03.05 nie będzie zajęć z pływania. Wracamy na zajęcia w czwartek zgodnie z harmonogramem zajęć.

UDANE STARTY NASZYCH ZAWODNIKÓW W BYDGOSZCZY.

8 kwietnia siedmiu zawodników ,,Kurortu”  wystartowało w silnie obsadzonych III Wiosennych Zawodach  o  Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Oczywiście faworytami byli  zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego  z Bydgoszczy ,lecz nie we wszystkich konkurencjach wygrywali …

Marta Kucharska zdobyła srebrny medal na 100 metrów stylem klasycznym. Jej starsza koleżanka Oliwia Dziarska wywalczyła złoty medal w wyścigu na 50 metrów stylem motylkowym. Filip Matusiak był najszybszy w konkurencji 100 metrów stylem klasycznym i zajął trzecie miejsce w sprincie na 50 metrów stylem motylkowym. Michał Kulpa zdobył dwa złote medale w wyścigach na 100 metrów stylem dowolnym i grzbietowym.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów.

 

przerwa świąteczna

Uwaga

Ostatnie zajęcia przed przerwą świąteczną (wielkanocną) odbędą się w czwartek 13.04.2017, po świętach wracamy na zajęcia w środę 19.04 zgodnie z harmonogramem zajęć.

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/