Get Adobe Flash player

Archiwum dla sierpień 2021

RZEWNICA 22.08.2021

Dzień przywitał nas bardzo ładną, słoneczną i bezwietrzną pogodą. Po śniadaniu udaliśmy się na plażę. Pływaliśmy na kajakach oraz motorówką. Najwięcej chętnych było do pływania na desce z wiosłem. Po obiedzie dokończyliśmy turniej w zbijaka i dalej kontynuowaliśmy pływanie na desce. Natomiast po kolacji długo wyczekiwane otrzęsiny obozowe. Przybył władca mórz i oceanów „Neptun”. Każdy uczestnik musiał zaliczyć swoisty i niepowtarzalny  tor przeszkód, następnie pokłonić się Neptunowi i wtedy otrzymał nowe imię z chrztu obozowego.

RZEWNICA 21.08.2021

Zajęcia programowe obejmowały od rana gry i zabawy  na plaży, dokończyliśmy również turniej badmintona, rozgrywając kilka meczy do wyłonienia zwycięzcy. Przed obiadem rozpoczął się również mini turniej w dwa ognie. Po obiedzie pływanie na kajakach oraz na rowerku wodnym z napędem spalinowym. Największa zabawa była podczas pływania na desce z wiosłem. Zdjęcia poniżej.

RZEWNICA 20.08.2021

Ranek przywitał nas deszczem i zimnem. 12 stopni w sierpniu to zimno. Brrrrr. Przedpołudnie spędziliśmy na poznawaniu języka niemieckiego na wesoło. Następnie odbyły się eliminacje do turnieju badmintona oraz turniej gry w ringo. Ponowny deszcz spowodował, że po obiedzie wylądowaliśmy w świetlicy i graliśmy w kalambury. Ponieważ deszcz był przelotny przed kolacją kontynuowaliśmy ćwierćfinały w badmintona oraz rozstrzygnięty został turniej gry w ringo. Po kolacji ognisko i mafia rządziła do 22.00. Relacja fotograficzna poniżej.

RZEWNICA 19.08.2021

Przed południem wybraliśmy się do Rzeczenicy odkrywać produkty nowo powstałej tam Biedronki. Trasa wiodła przez lasy i pola. Przeszliśmy tam i z powrotem ok. 10 km. To  niezły wynik. Po południu, już bez chodzenia, strzelanie do tarczy w formie turnieju strzeleckiego. Rzucaliśmy również lotkami do tarczy na punkty. Wieczorem po kolacji ognisko z atrakcjami. Czyli konkursy strojów obozowych, kiełbaski oraz gry towarzyskie przy ognisku.

RZEWNICA 18.08.2021

Dzisiejszy dzień przywitał nas również nie najlepszą pogodą. Przed południem odbył się drużynowy bieg patrolowy na czas na dystansie 1,5 km. Podczas biegu trzeba było wykonać szereg zadań m.in. strzelanie i rzut do celu, zadania zręcznościowe i szarady z wiedzy ogólnej. Po biegu gry rekreacyjne na boisku piaskowym. Po obiedzie odbył się turniej gry w „Rzucankę siatkarską” do wyłonienia mistrzowskiej drużyny obozu. Po  turnieju ćwiczenia w strzelaniu do tarczy jako przygotowanie do kolejnego konkursu. Dzień pożegnaliśmy opadami deszczu. Relacja fotograficzna poniżej.

RZEWNICA 17.08.2021

Od rana słońce i deszcz, słońce i deszcz na przemian. Zimno  – 15 stopni. Brrrrr. Po śniadaniu ubrani w ciepłe i nieprzemakalne  ciuchy bawiliśmy się w „Podchody”. Po południu to samo: słońce i deszcz na przemian może bardziej z naciskiem na deszcz. W związku z tym gry i zabawy w świetlicy m.in. gra w „Bombę” w wersji polskiej i angielskiej oraz gra w „Państwa i miasta” z podziałem na drużyny. Po kolacji plakatomania i gry rekreacyjne. Fotoreportaż poniżej.

RZEWNICA 16.08.2021

Dzisiejszy dzień minął na kąpielach słonecznych oraz wodnych. Pływaliśmy również na kajakach, dopływając do Kaczego Dołka. Po obiedzie zajęcia na plaży oraz pływanie motorówką po jeziorze w grupach 2-3 osobowych. Po kolacji przygotowanie do turnieju „Rzucanki siatkarskiej”, podział na drużyny, poznanie zasad gry i trening.

RZEWNICA 15.08.2021

Dzień się zaczął wcześnie od pobudki i rozruchu porannego. Następnie toaleta poranna i śniadanie. Po śniadaniu porządkowanie w domkach. Zajęcia przedpołudniowe były zorganizowane na plaży. Część uczestników tworzyła rzeźby z piasku a inni grali w piłkę na plaży. Następnie z podziałem na grupy pływaliśmy kajakami po okolicy doskonaląc i przypominając sobie zasady dobrego i zgranego wiosłowania. Po obiedzie gra terenowa „Podchody” a po kolacji gry i zabawy rekreacyjne na terenie ośrodka. Zdjęcia z dnia dzisiejszego poniżej.

RZEWNICA 14.08.2021

Wyruszyliśmy do Rzewnicy po godzinie 13.00. Podróż minęła bez problemów. Na miejscu byliśmy ok. godziny 17.00 zaliczając krótki postój po drodze. Po przyjeździe rozlokowanie w domkach, rozpakowanie bagaży, spotkanie organizacyjne i kolacja. Po kolacji krótki spacer po okolicy i przywitanie z jeziorem. Zdjęcia w załączniku.

RZEWNICA 2021

UWAGA ! Zbiórka w sobotę 14.08.2021 o godzinie 1300 PARKING PRZY CAMPINGU OSIR W CIECHOCINKU.

Wyjazd najpóźniej o godzinie 1330.

Podpowiadamy co zabrać na obóz?

 • spodnie długie
 • spodnie dresowe
 • krótkie spodenki
 • 2 bluzy z długim rękawem
 • koszulki z krótkim rękawem, kto posiada może zabrać również klubowe
 • skarpety, bielizna, piżama – ilość przemyśleć na 10 dni
 • buty sportowe 2 pary, obowiązkowo klapki
 • kurtka przeciwdeszczowa, peleryna, cieplejsza kurtka na chłodniejsze wieczory itp.
 • kosmetyki do ciała: mydło, szampon, szczoteczka do zębów, pasta, krem z filtrem, coś na komary, kleszcze
 • ręczniki 2 sztuki
 • mały plecak, latarka.
 • można zabrać swoje ulubione gry planszowe.
 • kostium, okularki, czepek
 • maseczki indywidualne, rękawiczki jednorazowe, środek dezynfekcyjny do rąk.

Powyższe jest minimum wyposażenia uczestnika. Pozostałe rzeczy w/g uznania rodziców.

Najnowsze komentarze
  Kategorie
  Ciekawe linki:
  http://osir.ciechocinek.pl/