Archiwum dla maj 2022

ZAJĘCIA NA BASENIE

Grupa z trener Iwoną
Grupa z trenerem Jurkiem
Trener Tomek z grupą na torach

UWAGA RODZICE DZIECI ROCZNIK 2017 I 2016. ZOSTAŁO JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZAJĘCIA GRUPOWEJ NAUKI PŁYWANIA DLA TYCH ROCZNIKÓW. ZGŁOSZENIA PRZYJMUJE I INFORMACJI UDZIELA TRENER TOMEK TEL.: 601 254 675

UWAGA RODZICE. NABÓR DZIECI 7-9 LAT NA ZAJĘCIA GRUPOWEJ NAUKI PŁYWANIA W B.R SZKOLNYM, ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY Z POWODU DUŻEJ LICZBY CHĘTNYCH I WYCZERPANIA DOSTĘPNEGO MIEJSCA NA BASENIE. PRZEPRASZAMY I ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA GRUPOWE W MIESIĄCU WRZEŚNIU 2022R.

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ NA BASENIE

Niestety, z przyczyn niezależnych od klubu UKS KURORT, grupowe zajęcia na basenie dla zgłoszonych dzieci nie mogły się rozpocząć 4 maja. Trwają ustalenia i rozmowy pomiędzy kierownictwem WSzUR w Ciechocinku a Gminą Miejską w Ciechocinku reprezentowaną przez OSIR Ciechocinek, dotyczące udostępnienia basenu dla klubu i dzieci w celu realizacji zajęć grupowych. O wynikach ustaleń będziemy informować telefonicznie i za pośrednictwem naszej strony. Prawdopodobny termin rozpoczęcia zajęć zostaje przesunięty na 9 maja 2022r. oczywiście po zapadnięciu pozytywnej decyzji kierownictwa WSzUR w Ciechocinku, dotyczącej udostępnienia basenu dla dzieci na grupową naukę pływania.