Archiwum dla czerwiec 2022

WAKACYJNA NAUKA PŁYWANIA – ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA INDYWIDUALNEJ NAUKI PŁYWANIA W OKRESIE WAKACJI. TERMINY DO UZGODNIENIA. TELEFONY KONTAKTOWE:

JUREK – 502 580 413

IWONA – 691 643 977

UWAGA RODZICE DEKLARUJĄCY WYJAZD DZIECKA NA OBÓZ W RZEWNICY W BR.

Obóz odbędzie się w terminie od 14.08.2022 do 23.08.2022r. Koszt obozu dla członków klubu UKSKURORT to 1500,- zł. Dla dzieci spoza klubu koszt to 1800,- zł. Płatność można rozłożyć na dwie raty. Wpłatę zaliczki należy dokonać do kończ czerwca br. Można to zrobić w czasie trwających zajęć na basenie lub podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się we wtorek 28 czerwca 2022r. o godzinie 19.00 w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Ciechocinku ul. Kopernika 1. ZAPRASZAMY.

KORZYSTANIE Z ZAJĘĆ FAKULTATYWNYCH DLA DZIECI, KTÓRE BYŁY NIEOBECNE Z POWODU CHOROBY

W związku z pojawiającymi się usprawiedliwionymi nieobecnościami dzieci z powodu choroby lub innych ważnych wydarzeń rodzinnych, uruchamiamy możliwość odbycia zaległych zajęć w formie fakultatywnej w piątki o godzinie 17.00. Zajęcia będą się odbywały dla dzieci pływających na torach oraz dla dzieci realizujących zajęcia na wypłyceniu.