Archiwum dla sierpień 2022

Rzewnica 23.08.2022

Dzisiaj kończymy nasz pobyt w Ośrodku w Rzewnicy. Po śniadaniu pakowanie, podsumowanie obozu i ok. 15 wyjazd do Ciechocinka. Planowany przyjazd między 17.00 a 18.00. Dokładniej poinformują dzieci telefonicznie w drodze do Ciechocinka. Pozdrawiamy

Rzewnica 22.08.2022

Dzisiejszy dzień po śniadaniu spędziliśmy na plaży. Część pływała kajakami, niektórzy pływali w jeziorze a inni grali w piłkę na plaży. Po obiedzie rozegraliśmy drugą rundę gry terenowej „Podchody”. Po kolacji rozpaliliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski. Relacja poniżej.

Rzewnica 21.08.2022

Dzień się zaczął szaro buro czyli deszczowo. Po śniadaniu zabawy pod wiatą. Graliśmy w państwa miasta, grę „Kim jestem” oraz w mafię. Po obiedzie bieg terenowy z rozwiązywaniem zadań w terenie. Startowaliśmy jako drużyny, biegliśmy na czas rozwiązując zadania po drodze. Po kolacji konkurs mody obozowej oraz zabawa taneczna tzw. Belgijka.

Rzewnica 20.08.2022

Dzisiejszy dzień w zapowiedziach miał być deszczowy i burzowy. Postanowiliśmy nie oddalać się od ośrodka. W okolicznych lasach przeprowadziliśmy  grę terenową podchody. Szlak wyniósł ok. 5 km i było na nim 15 zadań do wykonania. Zabawa była świetna i zakończyła się po obiedzie. Po obiedzie trochę śmiechu.  Niektórzy chłopcy w „nagrodę” pobiegali z dmuchanym flamingiem. Później graliśmy w dwa ognie, zakończyliśmy eliminacje w badmintona oraz zakończyliśmy turniej drużynowy strzelecki. Po kolacji quiz z wiedzy ogólnej i nie było dzisiaj „mafii”.

Rzewnica 19.08.2022

Dzień zaczął się pobudką tym razem bez rozruchu porannego. Szybkie śniadanie, później kontrola sanepidu. Ok. 9.30 wyszliśmy na długi spacer do Biedronki w Rzeczenicy. Razem tam i z powrotem zrobiliśmy 9,5 km. Po powrocie kąpiel w jeziorze i już się zregenerowaliśmy. Po obiedzie korzystając jeszcze z ładnej pogody poszliśmy na kąpielisko. Wieczorem turniej strzelecki i oczywiście nasza ulubiona „Mafia”.

Rzewnica 18.08.2022

Przed południem byliśmy na kąpielisku korzystając z ładnej pogody. Kąpiel w jeziorze skoki do wody, pływanie na desce sup oraz pływanie na rowerach wodnych to nasze przedpołudniowe atrakcje. Po południu rozegraliśmy turniej w Ringo- Gringo. Na boisku odwiedził nas Psi Patrol, było wesoło i sportowo. Po kolacji nawiązaliśmy łączność z rodzicami, strzelaliśmy z wiatrówki i graliśmy w „Mafię” Relacja poniżej.

Rzewnica 17.08.2022

Dzisiejszy dzień był bardzo atrakcyjny. Przed południem popływaliśmy kajakami. Po obiedzie kąpiel oraz konkurs skoków do wody. Rozegraliśmy kolejne mecze w turnieju rzucanki siatkarskiej.

Rzewnica 16.08.2022

Dzień rozpoczęliśmy rozruchem porannym. Przed południem kąpielisko oraz pływanie na desce sup. Później obiad a po obiedzie jak codziennie od naszego przyjazdu niespodzianka, nawet potrójna. Trzy burze z ulewami urozmaiciły nam zajęcia popołudniowe. Rozegraliśmy część turnieju w Rzucankę siatkarską. Po kolacji gry towarzyskie z podziałem na drużyny.

Rzewnica 15.08.2022

Dzień rozpoczęliśmy rozruchem porannym w terenie. Później toaleta poranna, śniadanie i porządkowanie domków. O godzinie dziesiątej wyszliśmy na kąpielisko. Woda czyściutka 24 stopnie. Pływaliśmy na pompowanych deskach Sup oraz kąpaliśmy się w tej ciepłej wodzie całe przedpołudnie.  Następnie obiad z ogórkową i spaghetti w rolach głównych. A po obiedzie znowu niespodzianka – burza i ulewa zatrzymała nas w domkach. Po burzy strzelaliśmy do tarczy i graliśmy w Darta. A po kolacji nadal pogoda niepewna więc pod wiatą graliśmy w towarzyskie gry obozowe. Relacja fotograficzna poniżej.

Rzewnica 14.08.2022

Dotarliśmy do Ośrodka w Rzewnicy ok, godz. 17.00. Podróż minęła bez problemów. Kierowca i mały autobusik sprawowali się świetnie. Po przyjeździe powitanie z pracownikami i właścicielem ośrodka. Ulokowaliśmy się w domkach, rozpakowaliśmy walizki i to był czas na pierwszą kąpiel. Słonecznie i 30 stopni zachęcało do kąpieli więć poszliśmy na plażę. O 18.30 kolacja z niespodzianką a po kolacji kolejna niespodzianka – burza i ulewa do późnego wieczora aż nastała „cisza nocna”.