Get Adobe Flash player

Archiwum dla wrzesień 2022

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZAJĘĆ NA BASENIE!!!

Informujemy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie grupową nauką pływania i ograniczonym miejscem na basenie, zajęcia dla wszystkich zapisanych dzieci odbywać się będą jeden raz w tygodniu w godzinach 16.00 – 16.45 oraz 17.00 – 17.45 od poniedziałku do piątku.

ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ NA BASENIE W BR. SZKOLNYM

Zajęcia na basenie dla grupy sportowej rozpoczynają się w dniu 15 września o godzinie 16.00. Na zajęcia zapraszamy wszystkich pływających w ub. roku szkolnym w grupach sportowych oraz tych pływaków, którzy byli na obozie w Rzewnicy.

Zajęcia z grupowej nauki pływania rozpoczynają się w poniedziałek 19 września. Dzieci zapisane na zajęcia i przydzielone do poszczególnych grup prosimy przyprowadzać na basen 10 min przed rozpoczęciem zajęć. Tak jak w maju i czerwcu dzieci przebierają się w szatniach na parterze budynku basenu i przy szatniach w czepku i klapkach oraz z ręcznikami czekają na prowadzących zajęcia.

Zajęcia na basenie w roku szkolnym 2022/2023

Zajęcia na basenie zostaną wznowione w drugiej połowie września. Zajęcia odbywać się będą w wymiarze takim jak w maju i czerwcu ubiegłego roku szkolnego. Obecnie trwa weryfikacja uczestników. Rodzice dzieci, które uczęszczały na zajęcia w ubiegłym roku szkolnym (maj – czerwiec) proszone są o potwierdzenie telefoniczne lub sms-em chęci ponownego uczęszczania na grupowe zajęcia w bieżącym roku szkolnym ( w informacji tekstowej należy podać : imię i nazwisko dziecka, czy pływał na torze czy na wypłyceniu oraz w jakie 2 dni może pływać). Brak potwierdzenia będzie traktowany jak rezygnacja z kontynuacji nauki pływania. Numer telefonu do przekazania informacji – 606 396 446 – trener Jurek. Oczekujemy na potwierdzenie do 11 września 2022r. Od 12 września będą prowadzone zapisy nowych uczestników na pozostałe wolne miejsca w grupach – zapisy będzie przyjmował trener Tomek – numer telefonu – 601 254 675.

Zapraszamy do korzystania z oferty zajęć grupowych UKS „Kurort” w Ciechocinku.

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/