Get Adobe Flash player

Archiwum dla styczeń 2023

OGŁOSZENIE O NABORZE DO NOWYCH GRUP NAUKI PŁYWANIA

Uczniowski Klub Sportowy „Kurort” w Ciechocinku ogłasza nabór do nowo tworzonej grupy podstawowej nauki pływania. Nowa grupa rozpocznie zajęcia na basenie w Sanatorium Wojskowym w Ciechocinku w marcu br. Zajęcia dla tej grupy będą odbywać się na tzw. „wypłyceniu” w poniedziałki o godzinie 1600 . Możliwe są również inne dni po telefonicznym uzgodnieniu z trenerem Tomkiem. Można zgłaszać dzieci urodzone w latach 2015, 2014 i 2013.

Ogłaszamy również nabór do grupy dzieci starszych umiejących już pływać w formie podstawowej, dla której zajęcia rozwijające umiejętność pływania będą odbywać się na torze basenowym tj. max. głębokość – 1.80m. Można zgłaszać dzieci urodzone  w roku 2012 i starsze. Grupa ta może liczyć maksymalnie 10 uczestników i tylu zostanie zapisanych. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zajęcia dla tej grupy zasadniczo będą odbywać się w poniedziałki o godzinie 1700. Możliwe są również inne dni po telefonicznym uzgodnieniu z trenerem Tomkiem.

Zgłoszenia przyjmuje telefonicznie trener Tomasz – nr tel.: 601 254 675.

Zapraszamy.

WZNOWIENIE ZAJĘĆ NA BASENIE

W dniu 16 stycznia br. (poniedziałek) o godz. 16.00 zostają wznowione grupowe zajęcia na basenie. Zajęcia będą odbywać się zgodnie z dotychczasowym harmonogramem, który obowiązywał w grudniu ubiegłego roku.

Ponieważ na tą chwilę nie wiemy, czy samorząd Miasta Ciechocinek, będzie dotował wstęp na basen w tym roku budżetowym, prosimy o terminowe regulowanie bieżących składek członkowskich.

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/