Get Adobe Flash player

XVIII Mistrzostwa Miasta Inowrocławia 8.11.2014

W sobotę 08.11.2014 roku ma miejskiej pływalni w Inowrocławiu odbyły się zawody pływackie, w których uczestniczyło ponad 330 zawodników z 16 klubów. Nasz klub reprezentowała dwunastka zawodników, którzy zajmowali  wysokie miejsca w rywalizacji.

Wyścigi  na 50 i 100 metrów stylem klasycznym wygrała Oliwia Dziarska. W tym samym stylu wśród chłopców dziesięcioletnich na dystansie 50 metrów na podium stanęła dwójka pływaków z Ciechocinka. Zwyciężył Igor Stroksztein, a tuż za nim uplasował się Jakub Gotowicz. Na 100 metrów stylem klasycznym to Jakub Gotowicz był najlepszy, a Igor Stroksztein był drugi. Wiktoria Górecka zajęła drugie miejsce w rywalizacji  na 100 metrów stylem dowolnym. Bartosz Żuchowski zajął trzecie miejsce na 50 metrów stylem motylkowym i drugie na 100 metrów w tym samym stylu. Stanisław Milewski był najszybszy wśród chłopców dziesięcioletnich w wyścigu na 50 metrów stylem motylkowym. W tej samej kategorii wiekowej Leon Pańka zajął trzecie miejsce w konkurencji na 50 metrów stylem dowolnym. Jego starszy  klubowy kolega Mikołaj Pasternacki  dwa razy był drugi w rywalizacji na 50 i 100 metrów stylem dowolnym. Michał Kulpa wygrał w stylu grzbietowym wyścigi na dystansach 50 i 100 metrów.

Wszystkim reprezentantom naszego klubu gratulujemy udanego startu i życzymy kolejnych sukcesów.

Komentowanie Zamknięte

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/