Get Adobe Flash player

Zajęcia na basenie w roku szkolnym 2022/2023

Zajęcia na basenie zostaną wznowione w drugiej połowie września. Zajęcia odbywać się będą w wymiarze takim jak w maju i czerwcu ubiegłego roku szkolnego. Obecnie trwa weryfikacja uczestników. Rodzice dzieci, które uczęszczały na zajęcia w ubiegłym roku szkolnym (maj – czerwiec) proszone są o potwierdzenie telefoniczne lub sms-em chęci ponownego uczęszczania na grupowe zajęcia w bieżącym roku szkolnym ( w informacji tekstowej należy podać : imię i nazwisko dziecka, czy pływał na torze czy na wypłyceniu oraz w jakie 2 dni może pływać). Brak potwierdzenia będzie traktowany jak rezygnacja z kontynuacji nauki pływania. Numer telefonu do przekazania informacji – 606 396 446 – trener Jurek. Oczekujemy na potwierdzenie do 11 września 2022r. Od 12 września będą prowadzone zapisy nowych uczestników na pozostałe wolne miejsca w grupach – zapisy będzie przyjmował trener Tomek – numer telefonu – 601 254 675.

Zapraszamy do korzystania z oferty zajęć grupowych UKS „Kurort” w Ciechocinku.

Komentowanie Zamknięte

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/