Get Adobe Flash player

OGŁOSZENIE O NABORZE DO NOWYCH GRUP NAUKI PŁYWANIA

Uczniowski Klub Sportowy „Kurort” w Ciechocinku ogłasza nabór do nowo tworzonej grupy podstawowej nauki pływania. Nowa grupa rozpocznie zajęcia na basenie w Sanatorium Wojskowym w Ciechocinku w marcu br. Zajęcia dla tej grupy będą odbywać się na tzw. „wypłyceniu” w poniedziałki o godzinie 1600 . Możliwe są również inne dni po telefonicznym uzgodnieniu z trenerem Tomkiem. Można zgłaszać dzieci urodzone w latach 2015, 2014 i 2013.

Ogłaszamy również nabór do grupy dzieci starszych umiejących już pływać w formie podstawowej, dla której zajęcia rozwijające umiejętność pływania będą odbywać się na torze basenowym tj. max. głębokość – 1.80m. Można zgłaszać dzieci urodzone  w roku 2012 i starsze. Grupa ta może liczyć maksymalnie 10 uczestników i tylu zostanie zapisanych. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zajęcia dla tej grupy zasadniczo będą odbywać się w poniedziałki o godzinie 1700. Możliwe są również inne dni po telefonicznym uzgodnieniu z trenerem Tomkiem.

Zgłoszenia przyjmuje telefonicznie trener Tomasz – nr tel.: 601 254 675.

Zapraszamy.

Komentowanie Zamknięte

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/