Get Adobe Flash player

Rzewnica 18.08

Poranek tradycyjnie rozpoczęliśmy rozruchem. Po śniadaniu niespodzianki: najpierw nawiedziła nas pani z sanepidu i dokonała przeglądu domków. Wypadliśmy niespodziewanie dobrze, uwag było mało. Później okazało się, że na kąpielisku mamy zakwit sinic, choć woda była czyściutka jak źródlana. Cała afera z rzekomymi sinicami okazała się przesadą i została wyolbrzymiona przez obsługę kąpieliska czyli ratowników. W tym czasie kiedy kąpielisko było zamknięte my doskonaliliśmy pływanie na deskach sup. Po obiedzie pływaliśmy motorówką po jeziorze do czasu gdy nie przegoniła nas zbliżająca się burza.  Wieczorem alarm na kąpielisku, oficjalnie odwołali. Po kolacji w obozie zaczęła rządzić „Mafia”. Gra pochłonęła nas tak bardzo, że bawiąc się dotrwaliśmy do „ciszy nocnej”. W nocy kolejna burza. Oj strasznie grzmiało  i padało. Zdjęcia będą później.


 [a1]

 [a2]

Komentowanie Zamknięte

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/