Get Adobe Flash player

Rzewnica 19.08

Po nocnej burzy obudził nas rześki poranek i na porannym  rozruchu świetnie się ćwiczyło. Po śniadaniu część z nas  (12 osób) zdecydowała się na spacer do Rzeczenicy. Zrobiliśmy zakupy i wróciliśmy do ośrodka pokonując w obie strony 9,8 km. Po powrocie kąpiel w jeziorze i obiad. Pozostała grupa uprawiała „plażing” i pływanie na kąpielisku oraz na deskach sup. Po obiedzie ciąg dalszy plażowania oraz pływania na deskach, na których uczyliśmy się wpadania do wody i ponownego wejścia na deskę. Pływacy zdecydowali się na trening w jeziorze i po wpadnięciu do wody, ciągnęli za sobą deskę płynąc do brzegu oczywiście z pełną asekuracją. Po kolacji rozpoczęliśmy turniej „rzucanki siatkarskiej” a zupełnym wieczorem jak już było szaro i ciemno znowu nawiedziła nas „Mafia”. Tak dotrwaliśmy do ciszy nocnej czyli do godziny 22.00.

Komentowanie Zamknięte

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/