Get Adobe Flash player

Rzewnica 20.08

Poranna, niedzielna, niespodzianka w postaci późniejszej pobudki i braku porannego rozruchu trochę się nie udała. Niektórzy już o 8.00 wstali i domagali się rozruchu. Po śniadaniu podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna została na kąpielisku a druga popłynęła kajakami na koniec jeziora Szczytno na tzw. „Przesmyk”. W tym czasie grupa, która została na plaży pływała na deskach sup oraz motorówką. Zażywali również kąpieli w jeziorze. Po obiedzie ta grupa, która przed południem nie pływała kajakami, popłynęła zwiedzać jezioro  i doskonalić wiosłowanie. Silniejszy wiatr przerwał nam zabawę nad wodą i przegonił z jeziora. Po kolacji kontynuacja turnieju w „Rzucankę siatkarską” a po zmroku „Mafia” się pojawiła w ośrodku. Więcej zdjęć i filmików na facebooku „Uks Kurort”.

Komentowanie Zamknięte

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/