Get Adobe Flash player

Rzewnica 22.08

Poranek bardzo rześki. Po śniadaniu planowaliśmy wyjście na plażę lecz chłód na trochę wystraszył. W zamian rozegraliśmy przed południem turniej zbijaka i wyłoniliśmy zwycięską drużynę. Po południu zapadła decyzja pójścia na kąpielisko. Niektórzy zdecydowali się popływać na deskach sup. Na kąpiel w jeziorze nikt się nie zdecydował więc poszliśmy na boisko i dokończyliśmy turniej „Rzucanki siatkarskiej”. Po kolacji rozegraliśmy drużynowy quiz wiedzy ogólnej. Dwie drużyny wyróżniały się wiedzą ogólną i w punktacji daleko odskoczyły od pozostałych. A późnym wieczorem nawiedziła nas „Krówka” z nowymi smakami lodów. Zdjęcia na facebooku – Uks Kurort w aktualnościach.

Komentowanie Zamknięte

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    Ciekawe linki:
    http://osir.ciechocinek.pl/